Mediju eksperts: ekonomiskā izaugsme ir tā ideja, kas spēj apvienot visus iedzīvotājus

Pixabay

Lat valsts varētu droši pastāvēt ir vajadzīga nacionālā ideja. Tā uzskata mediju eksperts Sergejs Ancupovs.

“Lielākai daļai iedzīvotāju ir vajadzīga vienojoša ideja, citādi valsts nevar uzturēties. Ja tādas idejas nav, valsts nevar eksistēt. Ir vajadzīga ideja, kas ir visiem saprotama, kas iedvesmo. Tāda ideja ir, tā ir diezgan vienkārša un konkrēta – fokuss uz ekonomisko attīstību”, – teica Ancupovs.

Pēc viņa domām ekonomiskā attīstība ietekmē visas dzīves sfēras.

“Bez ekonomiskās attīstības nekas cits nav iespējams. Un to cilvēki saprot. Nav nevienas valsts, kas ir ekonomiski neattīstīta, bet kur cilvēkiem ir lielas algas. Nav nevienas valsts, kura ir ekonomiski vāja, bet pensija ir liela. Nepastav valsts, kur ekonomiskā sistēma nav svarīga, bet izlgītības sistēma ir moderna un progresīva. Tas pats arī par veselības sistēmu”, – sacija Ancupovs.

“Šīs visas lietas nāk tikai tad, ja ir spēcīga ekonomika. Tāpēc tas ir tas, kas var apvienot cilvēkus ar ļoti dažādiem uzskatiem: konservatorus, liberāļus. Gan jaunus cilvēkus, gan pensiju vecuma cilvēkus. Tāpēc tieši ekonomiska izaugse ir tā kopīga platforma”, – uzskata Ancupovs.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta Melu kontrole saturu atbild SIA RNR LTD.
#melukontrole #SIF_MAF2020

В мире

Латвия

ЧП

Бизнес

Культура

Mixer

Зеленая Лампа

Спорт