Kikboksieris Zaurs Džavadovs: bez pilsonības nejūtos kā īsts latvietis

Radio Baltkom
Mixnews

Azerbaidžānas izcelsmes Latvijas kikboksieris Zaurs Džavadovs nejūtas kā īsts latvietis bez pilsonības. Par to viņš pastāstīja radio “Baltkom” programmā “Mazākumtautības”.

“Kāpēc man gribējas dabūt pilsonību? Pirmkārt, es pēc katras cīņas, pēc katras uzvaras pacēlu Latvijas karogu. Bet bez pilsonības es nejūtos kā īsts latvietis. Es jūtos kā viesis, kaut arī dzīvoju šeit visu dzīvi. Otrkārt, es daudz ceļoju pa pasauli: nometnes, sacensības… Un bija daudz problēmu ar vīzām. Latvijas pase ir piektajā vietā pasaulē pēc tā, uz cik valstīm var aizbraukt bez vīzām”, – teica Džavadovs.

Arī viņš pastāstija, kas tieši viņam patīk Latvijā.

“Es dažreiz domāju par to, kāpēc es paliku dzīvot Latvijā. Paskatieties, kāds mums tagad laiks ir! Es biju vairākās valstīs, bet Latvijā ir visskaistākā daba, tas ir noteikti. Mums ir skaista daba, skaisti cilvēki, skaitsta jūra. Es šeit jūtos ļoti ērti. Mums nav liela valsts”, – sacija Džavadovs.

Pēc viņa domām, problēmas ir visur pasaulē un jāmak atdalīt valsti un valsts politiku.

“Protams, kā jau visiem, mums ir savas problēmas. Bet mūsu problēmas nav kolosālas. Paldies Dievam, mums nav kara, piemēram. Man patīk šeit dzīvot. Jā, mēs visi varam pateikt kādas problēmas ir mūsu republikā. Bet valstī, Latvijā: ar cilvēkiem, ar dabu – viss ir labu! Es mīlu Latvija, tas ir simtprocentīgi”, – teica Džavadovs.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta Melu kontrole saturu atbild SIA RNR LTD.

#mazakumtautības #SIF_MAF2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Для счастливых обладателей Android отныне доступно приложение Mixnews. Скачивайте и будете в одном клике от самых важных новостей Латвии и мира. Приложение для Iphone случится скоро.

В мире

Латвия

ЧП

Бизнес

Культура

Mixer

Зеленая Лампа

Спорт